06/11/10 zat 00h00        
06/11/10 zat 11h45 meisjes schollieren 2 VC Scheldenatie Kapellen (bc) MS2 GSA
06/11/10 zat 11h45 jongens pré-miniemen 2 V.C. Olen JPM2 GSA
06/11/10 zat 11h45 meisjes cadetten 2 VT Wezo Westerlo Zoerle MC2 GSA
06/11/10 zat 12h00 tapdienst G.S.A. verantw. : veerle g d6 GSA
06/11/10 zat 12h00 Arvoc Arendonk 3 meisjes miniemen 3 MM3 verpl
06/11/10 zat 12h00 Bravoc Ranst meisjes pré-miniemen 3 MPM3 verpl
06/11/10 zat 12h00 V.C. Kasterlee jongens miniemen 2 JM2 verpl
06/11/10 zat 13h30 meisjes cadetten 1 Boxx Fixit Wuustwezel 1 MC1 GSA
06/11/10 zat 13h30 meisjes pré-miniemen 2 V.C. Herenthout 3 MPM2 GSA
06/11/10 zat 13h30 jongens scholieren 1 V.C. Zoersel JS1 GSA
06/11/10 zat 14h30 Mendo Booischot jongens miniemen 1 JM1 verpl
06/11/10 zat 15h30 heren 6 Malle 2 h6 GSA
06/11/10 zat 15h30 dames 5 Vosselaar 2 d5 GSA
06/11/10 zat 16h00 Arvoc 3 heren 8 h8 verpl
06/11/10 zat 16h30 Mendo Booischot (bc) jongens scholieren 2 JS2 verpl
06/11/10 zat 17h30 heren 4 V.C. Herenthout 2 h4 GSA
06/11/10 zat 17h30 V.C. Merksplas meisjes scholieren 1 MS1 verpl
06/11/10 zat 17h30 V.C. Zoersel 2 dames 3 d3 verpl
06/11/10 zat 18h30 Wevoc Wellen dames 2 rd2 verpl
06/11/10 zat 18h30 Arvoc Arendonk 2 heren 5 h5 verpl
06/11/10 zat 19h30 Power 1 heren 7 h7 verpl
06/11/10 zat 20h00 ballenrapen heren 1 JC2 GSA
06/11/10 zat 20h00 Merkplas 3 heren 9 h9 verpl
06/11/10 zat 20h00 Wevoc Wellen dames 2 d2 verpl
06/11/10 zat 20h30 heren 1 VT Kemzeke-Stekene h1 GSA
06/11/10 zat 20h30 Arvoc Arendonk heren 3 h3 verpl
06/11/10 zat 20h30 Datavoc Tongeren dames 1 d1 verpl
07/11/10 zon 00h00        
07/11/10 zon 09h00 tapdienst halle verantw. : ivo w h7 halle
07/11/10 zon 10h00 dames 7 Malle 3 d7 halle
07/11/10 zon 10h00 FH Nijlen 1 meisjes miniemen 2 MM2 verpl
07/11/10 zon 10h00 V.B.K. Smash Oud-Turnhout 1 meisjes miniemen 1 MM1 verpl
07/11/10 zon 11h00 Zoersel 3 dames 4 d4 verpl
07/11/10 zon 11h30 Arvoc Arendonk jongens cadetten 2 JC2 verpl
07/11/10 zon 12h00 dames 8 Wegi 4 d8 halle
07/11/10 zon 13h00 VBC Zandhoven 1 meisjes pré-miniemen 1 MPM1 verpl
07/11/10 zon 14h00 meisjes juniors Boxx Fixit Wuustwezel MJ halle
07/11/10 zon 16h00 jongens cadetten 1 VC Camba Geel JC1 halle
07/11/10 zon 16h30 VC Zoersel heren 2 rh2 verpl
07/11/10 zon 18h00 dames 6 Wegi 2 d6 halle
07/11/10 zon 18h00 VC Zoersel heren 2 h2 verpl
11/11/10 don 00h00        
11/11/10 don 10h00 Boxx Fixit Wuustwezel jongens cadetten JC1 verpl
13/11/10 zat 00h00        
13/11/10 zat 09h30 tapdienst halle verantw. : annemie l d5 halle
13/11/10 zat 10h30 meisjes scholieren 1 Bovoc Bouwel MS1 halle
13/11/10 zat 11h00 V.T. Turnhout (prov) jongens pré-miniemen 1 JPM1 verpl
13/11/10 zat 11h45 jongens miniemen 1 Jemz Beerse 1 JM1 GSA
13/11/10 zat 11h45 meisjes pré-miniemen 1 VC Sint-Janskring Herentals MPM1 GSA
13/11/10 zat 11h45 meisjes pré-miniemen 3 Vos Schilde (bc) MPM3 GSA
13/11/10 zat 12h00 tapdienst G.S.A. verantw. : dirk w h9 GSA
13/11/10 zat 12h30 jongens scholieren 1 Volley Lint JS1 halle
13/11/10 zat 13h00 V.T. Turnhout meisjes scholieren 3 MS3 verpl
13/11/10 zat 13h30 jongens cadetten 2 Jemz Beerse JC2 GSA
13/11/10 zat 13h30 meisjes miniemen 3 VBC Power Rafels 1 MM3 GSA
13/11/10 zat 13h30 meisjes miniemen 1 Tovo Tongerlo V.C. MM1 GSA
13/11/10 zat 14h00 Arvoc 5 dames 8 d8 verpl
13/11/10 zat 14h30 heren 5 Bovoc Bouwel 3 h5 halle
13/11/10 zat 14h30 Mendo Booischot jongens cadetten 1 JC1 verpl
13/11/10 zat 15h00 V.T. Turnhout meisjes juniors MJ verpl
13/11/10 zat 15h30 meisjes cadetten 2 V.C. Retie 3 MC2 GSA
13/11/10 zat 15h30 heren 8 Wevok 2 h8 GSA
13/11/10 zat 16h00 dames 2 Jemz Beerse rd2 GSA
13/11/10 zat 16h00 Bravoc Ranst meisjes pré-miniemen 2 MPM2 verpl
13/11/10 zat 16h00 Arvoc 3 heren 6 h6 verpl
13/11/10 zat 16h00 Rijkevoc-Rijkevorsel jongens miniemen 2 JM2 verpl
13/11/10 zat 16h30 heren 3 Jemz Beerse h3 halle
13/11/10 zat 17h30 dames 2 Jemz Beerse d2 GSA
13/11/10 zat 18h00 Malle 1 heren 7 h7 verpl
13/11/10 zat 18h30 jongens scholieren 2 FH Nijlen JS2 halle
13/11/10 zat 19h30 V.T. Turnhout 4 dames 6 d6 verpl
13/11/10 zat 20h00 ballenrapen dames 1 MPM3 GSA
13/11/10 zat 20h00 ballenrapen dames 1 MPM1 GSA
13/11/10 zat 20h30 dames 1 VC Oudegem d1 GSA
13/11/10 zat 20h30 Arvoc Arendonk heren 4 h4 verpl
13/11/10 zat 20h30 VC Helios Zonhoven heren 1 h1 verpl
14/11/10 zon 00h00        
14/11/10 zon 09h00 tapdienst halle verantw. : bob g ms1 halle
14/11/10 zon 10h00 dames 4 beerse 3 d4 halle
14/11/10 zon 11h00 smash jongens sholieren JS1 verpl
14/11/10 zon 11h00 Zoersel 3 dames 5 d5 verpl
14/11/10 zon 11h30 W.E.K. Loenhout meisjes cadetten 1 MC1 verpl
14/11/10 zon 12h00 heren 9 Gelvoc 3 h9 halle
14/11/10 zon 14h00 dames 3 FH Nijlen 2 d3 halle
14/11/10 zon 16h30 heren 2 Lovoc Lommel rh2 halle
14/11/10 zon 18h00 heren 2 Lovoc Lommel h2 halle
Go to top