Gouden Jeugd Club 2010


Dat Amigos veel tijd en geld in zijn jeugdwerking steekt weten de meesten onder ons. Het is dan ook elk jaar afwachten of de Vlaamse Volleybal Bond die inspanningen waardeert. En ja, Amigos mocht zich in 2009 al Gouden Jeugd Club noemen en krijgt dat label ook voor het jaar 2010 toegekend. De 25 nieuwe starters in onze club weten meteen dat ze goed omringd zijn door professionele trainers en begeleiders.

Dit jaar haalden 20 van de 82 clubs de titel van Gouden Jeugd Club binnen.

Meet informatie over het Jeugdsportfonds kan je vinden op onderstaande link :

http://www.volleyvvb.be/Jeugd/Jeugdsportfonds/Info_Jeugdsportfonds.htm

Een dikke proficiat aan onze jeugdtrainers, coaches, begeleiders en mensen van het bestuur die de jeugdwerking diep in hun hart dragen!

Nieuwe Sponsors

Right Adsense

Go to top